Rośliny na żywopłot

Rośliny na żywopłot, takie jak bluszcze, cis krzaczasty, dereń biały czy modrzew europejski bardzo dobrze maskują ogrodzenia, zapewniają ochronę przed kurzem, wiatrem, hałasem i wzrokiem niepożądanych osób. Żywopłoty nie tylko zwiększają poczucie prywatności w ogrodzie, ale też upiększają całą działkę. Dobrze zadbany żywopłot jest doskonałą wizytówką całej posesji.

Jakie są zalety roślin na żywopłot?

Rośliny żywopłotowe, zarówno liściaste, jak i iglaste, należą do bardzo wytrzymałych. Nie mają zazwyczaj dużych wymagań glebowych, wykazują wysoką odporność na choroby, szkodniki i niekorzystne warunki atmosferyczne. Dobrze znoszą przycinanie, dzięki czemu można formować żywopłoty w najróżniejsze kształty. Do niepodważanych zalet roślin na żywopłot zaliczyć można również ich szybki wzrost, dzięki czemu w niedługim czasie można cieszyć się zielonym ogrodzeniem.

Jakie rośliny na żywopłot mamy w ofercie?

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór roślin na żywopłot. Dostępne są zarówno rośliny liściaste, jak i iglaste. Oto niektóre odmiany dostępne w sprzedaży:

  • bluszcz zielony Hedera helix,
  • buk pospolity fagus,
  • cis krzaczasty,
  • dereń biały Ellegantessima,
  • kosodrzewina,
  • tuja.

Rośliny na żywopłot dostępne w naszej ofercie pochodzą z własnych upraw, dzięki czemu masz pewność, że kupujesz sadzonki ze sprawdzonego źródła. Wysyłamy sadzonki w dobrze zabezpieczonych opakowaniach, dzięki czemu są bezpieczne przez cały czas transportu. Sadzonki są gotowe do wsadzenia.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, życząc udanych zakupów w naszym sklepie internetowym.

Wyświetlanie 1–12 z 55 wyników